Cart
Custom content

This is custom content

AEOLUS ADC53 - 11,00R20 (zadní záběrová)

9 207 Kč
S DPH

Aeolus, jeden z největších světových výrobců průmyslových pneumatik, se spojil s Pirelli Industrial a získal tak většinový podíl v jejich průmyslové jednotce pneumatik. Tato spolupráce posílila jejich pozici na trhu a umožnila jim nabízet vysoce kvalitní pneumatiky využívající technologii Pirelli.

Aeolus ADC53, pneumatika pro hnací kolo pro použití na silnici i mimo ni, nabízí zvýšenou nosnost díky dvojité nylonové výztuze a 30% vyšší pevnost karkasy díky použití vysoce pevného HT lana.

Počet
Na vyžádání

Dobírka je k dispozici za níže uvedených nosičů.

Osobní odběr

PPL (CZ i SK)

TOPTRANS

DPD do SK - Po individuální domluvě.

Pneumatika Aeolus ADC53 je určena pro hnací kolo a je vhodná pro použití na silnici i mimo ni. Tato pneumatika se vyznačuje dvojitým nylonovým zpevněním v oblasti krajnice, což zvyšuje její nosnost. Navíc díky použití vysoce pevného HT lana je pevnost karkasy o 30% vyšší ve srovnání s běžným lanem.

Upozorňujeme, že doprava je možná pouze osobním odběrem na naší pobočce prodejna SJ Trade s.r.o. - Hlavní 1, 252 42 Jesenice-Osnice . Pokud si přejete produkt doručit, prosím, kontaktujte nás pro individuální řešení. Díky našim kontaktům můžeme nabídnout lepší ceny za dopravu než běžné služby, zejména pro nadrozměrné a těžké balíky. Děkujeme za pochopení.

543545

Parametry

Typ
ON/OFF
Disk
20
Rozměr
11,00R20
Dezén
ADC53
Spotřeba
D
Štítky EU
M+S
EPREL kód
543545
Hlučnost
75dB
Přilnavost
B
Index zatížení
152/149
Si
K
PR
16
Hmotnost
70 kg

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Radiátor PURMO 33PC 550/800

2 226 Kč
Availability: 10 In Stock

Značka Purmo je lídrem v oblasti radiátorů na mnoha evropských trzích. Jejich sortiment zahrnuje panelové radiátory, koupelnové radiátory, dekorativní radiátory, konvektory, podlahové topení a potrubní systémy.

Purmo 33PC - dokonalá kombinace funkčnosti a estetiky pro optimální rozložení tepla ve vašem domově.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website